Ürünler

ANASAYFA  <  Ürünler

Pirelli 4x4 Kış Performans Lastiği 285/45R19 107V XL Scorpion Ice&Snow

Hızlı, lüks ve modern SUV’ler için dizayn edilmiş, karda olağanüstü performans veren asimetrik lastik. Pirelli Scorpion ice Snow Sağladığı mükemmel tutuş ve üstün srüş konforuyla ön plana çıkan, kış kullanımı için dizayn edilmiş bir lastik. Asfaltta, düşük sıcaklıklarda, yağmur ve karda bile mükkemel tutuşu ve düşük ses seviyesini garanti ediyor.

Pirelli Scorpion Winter RFT 285/45R19 111V XL RB ECO Kış Lastiği

Pirelli Scorpion Winter RFT, Pirelli`nin spor araç, 4x4 ve SUV kullanıcılarının zorlu kış şartlarında ihtiyaç duydukları üstün tutunma ve çekiş özelliklerini sunabilmek için geliştirdiği SUV segment RFT kış lastiğidir. Geleneksel tubeless lastiklerden farklı olarak RFT teknolojili lastikler, seyir esnasında karşılaşılabilecek delici ya da kesici cisim yaralanması sonucu lastik hava basıncı tamamen kaybolsa dahi, yüksek hızda ani basınç kaybından kaynaklanan sürüş denge bozulmasına mani olur, geçici genişletilmiş hareketlilik sağlayarak maksimum 80 km/sa hızla 80 km mesafe yol kat edebilir ve bu menzil içindeki bir yetkili servis istasyonuna duraksamaksızın ulaşmayı mümkün kılar.

Pirelli Scorpion Winter 295/35R21 107V XL RB ECO Kış Lastiği

Pirelli Scorpion Winter, Pirelli`nin spor araç, 4x4 ve SUV kullanıcılarının zorlu kış şartlarında ihtiyaç duydukları üstün tutunma ve çekiş özelliklerini sunabilmek için geliştirdiği SUV performans serisi kış lastiğidir. Yanağında markalandırılmış Pirelli`nin Ecoimpact simgesi, enerji verimliliği, düşük CO2 salınımı, çevreye saygılı malzeme seçimi ve üretimde çevreye saygılı proseslerinin uygulandığının göstergesidir. Pirelli Scorpion Winter kış lastikleri, kar ve buz üzerinde üstün çekiş, kuru ve ıslak yollarda yüksek performanslı kullanım, üstün güvenlik ve konfor vaad eden bir üründür.

Winter 210 Snowcontrol Serie 3

TEMİZ HAVA: Üretim sürecinden başlayarak kullanım ömrünün sonuna kadar çevresel etkileri minimuma indirgemek amacıyla çevreye saygılı hammadde kullanımı. SESSİZ SESSİZ: AB 2012 ses azaltımı yönetmeliğine uygun, yüksek sürüş konforu.

Pirelli Winter Sottozero Serie II 275/40R18

Soğuk kış mevsiminin tüm yol koşullarında güvenli bir sürüş sağlayan, spor ve güçlü araçlar için inovatif bir lastiktir Pirelli Winter Sottozero Senic II. WINTER SOTTOZERO™ SERIE II kuru, ıslak ve kar kaplı yollarda mükemmel performansı garanti ediyor. 7°C, C`nin altında, yaz lastiğine kıyasla suda kızaklama riskine karşı daha etkili koruma sağlıyor. Asimetrik deseni 2 farklı öğeye ayrılmıştır.

Winter 240 Sottozero Serie II - R.F.

Pirelli W240 Sottozero Serie II RFT, Pirelli’nin orta ve üst segment sedanlardan yüksek performanslı spor otomobil sürücülerine kadar devam eden geniş bir kullanıcı yelpazesine hitaben, kış şartlarında ihtiyaç duyulan konfor ve güvenlik özelliklerini üstün performans değerleri ile bir arada sunmak üzere geliştirdiği yüksek performans RFT (run flat) kış lastiğidir. Geleneksel tubeless lastiklerden farklı olarak RFT teknolojili lastikler, seyir esnasında karşılaşılabilecek delici ya da kesici cisim yaralanması sonucu lastik hava basıncı tamamen kaybolsa dahi, yüksek hızda ani basınç kaybından kaynaklanan sürüş denge bozulmasına mani olur, geçici genişletilmiş hareketlilik sağlayarak maksimum 80 km/sa hızla 80 km mesafe yol kat edebilir ve bu menzil içindeki bir yetkili servis istasyonuna duraksamaksızın ulaşmayı mümkün kılar.

Winter 240 Sottozero Serie II - R.F.

Soğuk kış mevsiminin tüm yol koşullarında güvenli bir sürüş sağlayan, spor ve güçlü araçlar için inovatif bir lastiktir Pirelli Winter Sottozero Senic II. WINTER SOTTOZERO™ SERIE II kuru, ıslak ve kar kaplı yollarda mükemmel performansı garanti ediyor. 7°C, C`nin altında, yaz lastiğine kıyasla suda kızaklama riskine karşı daha etkili koruma sağlıyor. Asimetrik deseni 2 farklı öğeye ayrılmıştır.

Winter 240 Sottozero

Yağmur ve kar nedeniyle kayganlaşan yolda bile konfor ve sürüş keyfi. Winter Sottozero’nun asimetrik deseni Pirelli’nin motorsporları alanındaki deneyimi sonucudur.

Pirelli Pzero Nero gt 245/40R17 ZR 91Y

P ZERO NERO GT, P ZERO NERO ‘nun geliştirilmiş hali: Arttırılmış ürün performansı ve daha fazla ölçü seçenekleriyle orta büyüklükteki sedan ve spor araba kullanıcıları için tasarlanmıştır. Pirelli P Zero Nero’nun sırt deseni en ileri teknoloji ve malzemelerle en iyi hale getirilmiş, birleşimindeki dengeli silica ile aşınma direnci arttırılırken, kuru ve ıslak zemindeki sportif özelliklerinden ödün verilmemiştir.

Pirelli Cinturato P1 Verde 205/60R15 91V ECO

Pirelli Cinturato P4, Pirelli’nin kompakt araç ve sedan sürücülerinin konfor ve güvenlik ihtiyaçlarını ekonomi ile birleştirmeyi amaçlayarak geliştirdiği binek serisi yaz lastiğidir. Yanağı üzerinde yer alan Ecoimpact logosu ile enerji verimliliği, temiz hava, düşük gürültü seviyesi ve uzun aşınma süresi özellikleri ile çevreye katkılarını vurgulayan Pirelli Cinturato P4, Pirelli’nin Yeşil Performans yaklaşımının başarılı bir ürünüdür. Pirelli Cinturato P4, uygulandığı aracın yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları azaltır, buna karşın ıslak ve kuru zeminde yüksek kavrama kabiliyetine de sahiptir.