Ürünler

ANASAYFA  <  Ürünler

Pirelli Cinturato P1 Verde 205/60R15 91V ECO

Temeli 1950’lere dayanan Radyal Lastik teknolojisinin ilk defa kullanıldığı Cinturato, devrin en gelişkin ve en teknolojik araçlarında kullanılmıştı. Devrim yaratan radyal kemer teknolojisinin atası (radyal kemer’in İtalyancası ‘’cintura’’ dır.) Cinturato ailesinin yeni üyesi Pirelli Cinturato P1 Verde, Pirelli tarafından küçük ve orta segment araç kullanıcılarına hitaben, performans, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunmak üzere tasarlanmıştır.

Pirelli Cinturato P6 215/65R15 96H

Pirelli Cinturato P6, güvenlik, çevreye uyum ve verimlilik özellikleri ile öne çıkmaktadır. Düşük dönme direnci sayesinde düşük yakıt tüketimi ve uzun lastik ömrü sağlayarak ekonominize katkıda bulunur. Daha az CO2 salınımı özelliği ile çevreye duyarlıdır.

P6000

Pirelli Tire`s P6000 enhances the safety and performance capability of any modern vehicle, with its stable tire footprint and contiguous center grove. The P6000 is available in W and Y speed ratings and a 180 UTQG rating.

P1 Cinturato

Pirelli Cinturato P1 RFT, Pirelli’nin lüks sedan kullanıcılarının performans ve yüksek güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği run flat yaz lastiğidir. Geleneksel tubeless lastiklerden farklı olarak RFT teknolojili lastikler, seyir esnasında karşılaşılabilecek delici ya da kesici cisim yaralanması sonucu lastik hava basıncı tamamen kaybolsa dahi, yüksek hızda ani basınç kaybından kaynaklanan sürüş denge bozulmasına mani olur, geçici genişletilmiş hareketlilik sağlayarak maksimum 80 km/sa hızla 80 km mesafe yol kat edebilir ve bu menzil içindeki bir yetkili servis istasyonuna duraksamaksızın ulaşmayı mümkün kılar.

P7 Cinturato

Pirelli Cinturato P7 RFT, Pirelli’nin spor otomobil ve sedan kullanıcıları için geliştirdiği yüksek performans run flat yaz lastiğidir. Pirelli’nin Yeşil Performans anlayışının ürünü olan Pirelli Cinturato P7 RFT, yanağında yer alan Pirelli Ecoimpact logosu ile enerji verimliliği, temiz hava, düşük gürültü ve uzun kilometre aşınması özellikleri ile çevreye olan katkılarını vurgular.

P7 Cinturato

Pirelli Cinturato P7, Pirelli’nin spor otomobil ve sedan kullanıcıları için geliştirdiği yüksek performans yaz lastiğidir. Sürüş keyfi, performans, güvenlik ve çevre dostu teknolojilerin kombinasyonu Yeşil Performans anlayışının ürünü olan Pirelli Cinturato P7, yanağında yer alan Pirelli Ecoimpact logosu ile enerji verimliliği, temiz hava, düşük gürültü ve uzun kilometre aşınması özellikleri ile çevreye olan katkılarını vurgular.

P Zero Nero GT

P ZERO NERO GT, P ZERO NERO ‘nun geliştirilmiş hali: Arttırılmış ürün performansı ve daha fazla ölçü seçenekleriyle orta büyüklükteki sedan ve spor araba kullanıcıları için tasarlanmıştır. Pirelli P Zero Nero’nun sırt deseni en ileri teknoloji ve malzemelerle en iyi hale getirilmiş, birleşimindeki dengeli silica ile aşınma direnci arttırılırken, kuru ve ıslak zemindeki sportif özelliklerinden ödün verilmemiştir.

P Zero Silver

Üstün performans ve dayanıklılık ile ön plana çıkan P Zero™ Silver, üstün Pirelli teknolojisi ile geliştirildi.

P Zero Rosso

Performans ve konfor arasında optimum denge. Performans ve konforu birleştiren Ultra Yüksek Performans bir lastik. P Zero Rosso doğrusal (ön lastikler için) ile P Zero Rosso asimetrik (arka veya ön lastikler için) kombinasyonu mümkün.

P Zero

Asimetrik deseniyle karakterize edilen, Ultra Yüksek Performans segmentinin referans noktası. Spor ve yüksek güçteki en üst düzey araçlar için geliştirilmiş olan P Zero™ lastikleri ayrıca orta ölçekteki güçlü araçlar için de kullanılabilir.